Dag van de Mantelzorg Heumen en Mook en Middelaar

Op 10 november is het de landelijke Dag van de Mantelzorg. Op deze dag staan we stil bij de onmisbare inzet van mantelzorgers en spreken we onze waardering uit voor alles wat zij doen. Ook dit jaar willen wij in samenwerking met conferentieoord de Poort, de mantelzorgers graag in het zonnetje zetten. Dit doen we op een iets andere manier dan de voorgaande jaren.

Mantelzorgers kunnen dit jaar kiezen tussen een taartselectie of deelnemen aan het middagprogramma bij conferentieoord de Poort. Het is niet mogelijk om je op te geven voor beide opties.

Taartselectie ophalen: 3 november 2026

Op dinsdag 3 november tussen 14.00 en 19.00 uur kunnen mantelzorgers een heerlijke taartselectie ophalen bij Maldensteijn, Kerkplein 8 in Malden. Dit jaar vragen wij vriendelijk om de taartselectie zelf op te komen halen.

Aanmelden kan hier tot 18 oktober 2026 en moet per persoon.

Workshops bij Conferentieoord De Poort: 6 november 2026

Op vrijdag 6 november van 13.00 tot 16.45 uur organiseren wij een gezellige en inspirerende middag met workshops. Je kiest twee workshops uit de volgende drie mogelijkheden:

  • Speksteen bewerken
  • Salsa dansen
  • Zelfzorgwandeling

Dit zal plaatsvinden bij conferentieoord de Poort, Biesseltsebaan 34, 6561 KC Groesbeek.

Aanmelden kan hier tot 18 oktober 2026 en moet per persoon.

Wij hopen zoveel mogelijk mantelzorgers in het zonnetje te zetten, dus meld je snel aan!
Heb je vragen? Stuur ons een mailtje!